Rondleiding School voor Techniek

Rowan geeft een rondleiding door onze school op de Hardwareweg en Modemweg. Je leert in de mbo-techniekopleidingen alles wat je nodig hebt om goed aan de slag te kunnen in de branche van jouw keuze. Zoals bouw en schilderen, techniek en procesindustrie, mobiliteit en voertuigen en transport en logistiek. 

De meeste kennis en skills doe je op in de praktijk, op speciale leerwerkplekken. Daarvoor werkt de School van Techniek samen met allerlei bedrijven. Bijvoorbeeld: Bouwmensen Amersfoort, InstallatieWerk Midden en Schildersvakopleiding Amersfoort. Al deze werkgevers zijn gebundeld in de Wereld voor Techniek en zitten op het bedrijventerrein De Hoef, vlak bij station Amersfoort Schothorst.

Meer weten over een opleiding in de techniek?
Meld je dan aan voor ons Open Huis, check de datums hier.

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen